Плагери

Product SKU:05847

850.00 грн.

Product SKU:04451

850.00 грн.

Product SKU:04452

850.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

    Плагер ендодонтичний - це ручний інструмент, який використовується лікарями-стоматологами для пломбування зуба. Якщо бути точнішем, то їм вводять і конденсують гутаперчі в кореневий канал зуба.

    Цей інструмент має гладкий стрижень і затуплений плоский кінчик, що передає пломбі необхідний тиск і забезпечує безпечне проникнення на потрібну глибину. Плагер виготовлений з високоякісної сталі з круглим перетином і медичним стерильним пластиком.

    По виконуваних функціям, можна виділити три основні види плагерів, використовуваних в стоматології:

 · Пальцьовий. Це ендодонтичний плагер, що має невелику ручку. Його зручно тримати в пальцях і здійснювати дрібні маніпуляції.

 · Ручний. Цей плагер має велику рукоятку. За розмірами він нічим не відрізняється від інших видів ендодонтичних інструментів. Завдяки такій формі, з ним зручно працювати, тримаючи в руці.

 · Нагріваючий. Сама назва говорить за себе, такий плагер переносить тепло. З його допомогою лікар-стоматолог розігріває гутаперчі і конденсує її в порожнині зуба. Цей інструмент має два робочих кінця. Один з них градуйований, інший - стрижень - спредер. Перший служить для розм'якшення гутаперчі, другий для її конденсації.

     Ендодонтичні плагери бувають перетином від 0,5 до 1,1 міліметрів. Стоматологи розрізняють 8 стандартних розмірів цього інструменту.