FAQ


Основне призначення файлів для первинного ендо різної складності від самого простого до каналів з вираженими вигинами.


Рекомендована виробником швидкість - 375 обертів, але при бажанні її можна змінювати від 300 до 500.Файли SC і SC pro призначені для ротаційних наконечників (будь-яких виробників).

S Оnе - використовується в реципрокному ендонаконечнику.


Більшість файлів в блістері асорті має 4 конус. Так само в наборі пасфайл (15 або 20) розміру і гирловий файл 8 конуса.


Інструменти призначені для методики однієї довжини, тобто після килимової доріжки всі файли плавними клюючими рухами вводяться на робочу довжину.


Файли не призначені для переліковування кореневих каналів, однак при відповідних навичках, доктор може їх використовувати для розпломбування гутаперчі.


Особливістю файлів з пам'яттю форми є захист від поломки - при термічному впливі (автоклавуванні) форма файлу може повернутися в початкове положення і в такому випадку файл можна продовжувати використовувати. Якщо після автоклавування форма файлу не повернулася - файл можна утилізувати.


Файл розкручується від надмірного тиску або використання без килимової доріжки.


Офіційна рекомендація виробника - 30 фронтальних зубів, або 15 бічних (5 молярів)


Для пломбування може використовуватися гутаперча 4 або 2 конуса.


  1. При обтурованому каналі апекслокатор мовчить. Відповідно ви дізнаєтеся довжину каналу, тільки після виходу файлу за межі кореня.
  2. Робочу довжину краще визначати в нейтральних рідинах, а робота з файлами відбувається в гіпохлорит натрію.
  3. У разі латералі або перфорації, ви не завжди можете визначити робочу довжину без переходу на функцію окремого апекслокатора, що не завжди зручно.