Обтураційна система SOCO C Fill Pack

Виробник: SOCO
Модель: C Fill Pack
Product SKU: 04272

До кінця Акції залишилось:

Короткий опис


Обтураційна система С-Fill Pack являє собою систему обтурації розігрітою гутаперчею, забезпечує точне й передбачуване тривимірне пломбування, дає можливість вибору між вертикальним ущільненням розігрітої гутаперчі, ін'єк... Читати далі...

Знайшли дешевше?
25 000грн. 23 150грн.

  • Наявність: На складі

Обтураційна система С-Fill Pack являє собою систему обтурації розігрітою гутаперчею, забезпечує точне й передбачуване тривимірне пломбування, дає можливість вибору між вертикальним ущільненням розігрітої гутаперчі, ін'єкцією термопластіфіцірованної гутаперчі або поєднанням обох технік при обтурації каналів. Система забезпечує точне й передбачуване тривимірне пломбування. Обидві функціональні системи (накінечник і пістолет) можуть використовуватися окремо або в поєднанні один з одним в залежності від конкретних клінічних випадків.


Комплектація:

Блок управління, 100V ~ 240V - 1шт.

Пістолет - 1 шт.

Накінечник - 1 шт.

Адаптер, 12V / 3A - 1 шт.

Електричний шнур для пістолета - 1 шт.

Електричний шнур для накінечників - 1 шт.

Голка з ковпачком, розмір 20, 23 - по 1 упаковці по 6 шт.

Насадки для накінечників, асортимент (F, FM, M, ML) - 1 упаковка 4 шт.

Ізолятор тепла - 1 упаковка 10 шт.

Підставка - 1 шт.

Багатофункціональний інструмент - 1 шт.

Ущільнювач для поршня - 1 шт.

Набір для очищення - Щітка: 2 шт

Інструкція з експлуатації

 

Методика роботи з апаратами З-Fill:

Підбирається відповідний апікальний майстер-штифт. Він повинен мати ту саму конусність, що і відпрепарований кореневий канал і проходити по всій  його довжині.

Кінчик штифта обрізається на 0.5-1 мм, щоб при ущільненні гутаперчі вона не виходила за верхівку каналу.

Штифт припасовується в кореневому каналі.

Підбираються відповідні плаггери, і їх довжина фіксується за допомогою силіконових стопперів.

Підбирається насадка C-fill, яка на 5-7 мм не доходить до робочої довжини. Довжина входження насадки фіксується за допомогою стоппера.

Після висушування каналу і нанесення силера встановлюється майстер-штифт.

На накінечнику C-Fill виставляється температура 250 ° С. Насадка вводиться в канал на певну довжину і активується, зрізаючи гутаперчу в коронковій частини.

Розігріта гутаперча конденсується за допомогою плаггера.

Процедура розігрівання і ущільнення гутаперчі повторюється до тих пір, поки не буде досягнута адекватна обтурація апікальної частини каналу.

Далі пломбування може проводитися або за допомогою гутаперчевих штифтів по методиці вертикальної конденсації, поступово заповнюючи середню і коронкову третини каналу, або шляхом порційного введення розігрітої гутаперчі за допомогою пістолета C-Fill з подальшим ущільненням кожної порції за допомогою плаггера відповідного розміру.


Система C-Fill забезпечує швидку і передбачувану тривимірну обтурацію системи кореневого каналу. Вертикальна конденсація гутаперчі в апікальній частині дозволяє надійно запечатати її без виведення матеріалу за верхівку. Крім того, лікар завжди має можливість вибору методики пломбування для конкретної клінічної ситуації, і при цьому може використовувати різні методики обтурації навіть в різних каналах одного зуба.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари