Файли SOCO SCF-Niti Rotary Super Files

Виробник: SOCO
Модель: SCF-Niti Rotary Super Files
Product SKU: 04264

Короткий опис


Оригінальні файли з пам'яттю форми SOCO SC і SOCO SC PRO, від офіційного представника SOCO в Україні!SCF-Niti Super Files SOCO є точною копією оригінальних Протейперів, відповідають їм за розмірами і конусності. Ротаційн... Читати далі...

Знайшли дешевше?
700.00 грн.

  • Наявність: На складі

Оригінальні файли з пам'яттю форми SOCO SC і SOCO SC PRO, від офіційного представника SOCO в Україні!

SCF-Niti Super Files SOCO є точною копією оригінальних Протейперів, відповідають їм за розмірами і конусності. Ротаційна форма може використовуватися в Переліковуванні.

Хітом компанії SOCO стали файли SOCO SC і файли SOCO Pro. Це інноваційний продукт, так звані файли з пам'яттю форми. Файли SОCО, на відміну від стандартних NiTi файлів, практично не мають пружності і ідеально повторюють анатомію кореневих каналів, не викликаючи транспортаціі і порушення анатомії каналів. Відсутність пружності призводить до ще одногї позитивної якості - зниження циклічної втоми, що дозволяє використовувати файли SOCO до 30 фронтальних зубів або до 15 бічних.

Набори файлів SОКО мають незначні відмінності: в наборі SC PRO є файл 6 конуса, який може бути необхідний користувачам систем вертикальної конденсації.

Однак, не буває ідеальних інструментів і феноменальна гнучкість робить їх не дуже зручними в Переліковування зубів. Коли необхідно застосувати трохи більше зусиль для проходження кореневого каналу файли SOCO SC і SC PRO не найкращий варіант.

Коли необхідно застосувати трохи більше зусиль для проходження кореневого каналу, на допомогу приходять стандартні NiTi файли, які є аналогом Протейпера (ProTaper), фірми Dentsply. Їх єдина відмінність від оригіналу - це ціна, так як зроблені в країні з оптимізованим оподаткуванням. Всі робочі характеристики повністю збігаються.

Компанія SOCO випускає, ротаційні варіанти нікель титанових інструментів під назвою Super NiTi.

Файли машинні SCF-Niti Rotary Super Files - універсальні інструменти, що дозволяють за рахунок різної геометрії конуса проводити обробку кореневого каналу швидше, легше, безпечніше і з більшою ефективністю.

Розмір: 25 mm асорті

Рекомендована швидкість: 250-350 об. / Хв

Кількість в упаковці: 6 шт.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha