Масло MINERAL DENTAL OIL для апаратів з змазування і очищення стоматологічних наконечників. 1000 мл

Модель: MINERAL DENTAL OIL
Product SKU: 06547

Короткий опис


Масло - спрей для стоматологічних наконечників MINERAL DENTAL ÖL для апаратів з змазування і очищення стоматологічних наконечників. 1000 млСпеціально розроблена для очищення та змащування механічних, кутових і турбінних ... Читати далі...

Знайшли дешевше?
800.00 грн.

  • Наявність: На складі

Масло - спрей для стоматологічних наконечників MINERAL DENTAL ÖL для апаратів з змазування і очищення стоматологічних наконечників. 1000 мл

Спеціально розроблена для очищення та змащування механічних, кутових і турбінних наконечників всіх типів. Володіє високими проникаючими властивостями. При регулярному застосуванні, забезпечує захист від корозії і продовжує термін служби наконечника.

Продукт має нейтральний запах і колір, відштовхує воду, захищає від корозії, не містить смоли і кислоти, ефективно розчиняє забруднення, має високий ступінь проникнення. У базовому складі містить медичне біле масло. Мастильні матеріали відповідають актуальним вимогам з охорони здоров'я у фармацевтичній промисловості. Експлуатація стоматологічних наконечників у відповідності з нормами, зазначеними в інструкції виробника, а також у поєднанні з використанням якісного очищувача і надійної мастила - це запорука бездоганного функціонування і тривалого терміну служби обертового стоматологічного інструменту.

Спеціальні безпечні мастильні матеріали для харчової і фармацевтичної промисловості, при використанні яких за призначенням не можна виключити технічно неминучого контакту з продуктами харчування.

Всі компоненти мастил відповідають нормам і вимогам, що виставляються до сучасних продуктів даного типу. Матеріали нешкідливі для здоров'я, не мають запаху і смаку. Вони задовольняють найсуворіші вимоги NSF International.

NSF International - це міжнародна незалежна організація, акредитована на проведення реєстрації нехарчових сполук, в тому числі аерозольних продуктів, хімії і хімічних реагентів для обробки води, використовуваних у харчовій промисловості.

 

У відповідності з вимогами NSF виробники продовольчих товарів, а також лікарських та косметичних засобів зобов'язані визначити всі небезпечні місця на підприємстві, де можливий контакт з продукцією, що випускається. На цих ділянках виробники повинні застосовувати безпечні мастила.

Продукти вироблені в Німеччині за стандартами НТА MUNICH GmbH. Матеріали підлягають суворому контролю і регламентації, вони володіють особливими властивостями при різних умовах експлуатації.

Завдяки зростаючим вимогам до якості, зростає і очікуваний результат від аерозольних продуктів. Завдяки точно підібраному і збалансованому рецептурному складу продукти відповідають часовим, хімічним, термічним і механічним вимогам при очікуваних виробничих навантаженнях.

Серия от НТА MUNICH GmbH имеет множество преимуществ и положительно зарекомендовала себя во время испытаний и в техническом использовании. Интенсивное сотрудничество с исследовательскими центрами, партнерами в промышленности и конечными потребителями, а также знания, умения и большая увлеченность наших сотрудников являются гарантами создания все более и более современных высокопроизводительных аэрозольных продуктов, которые способствуют успеху.

Продукты не содержат озоноразрушающих компонентов и безопасны для атмосферы.

Аэрозоли применяются не только для наших повседневных средств ухода, косметики, но и в медицине, промышленности, и в различной бытовой химии. Вредны не сами аэрозоли, которые мы применяем, а те пропелленты, которые в них содержатся. Наши аэрозоли производятся без применения в качестве пропеллента, так называемых, фреонов.

Эти вещества являются озоноразрушающими, так как они содержат в своем составе активный хлор и фтор. И такие вещества, попадая в атмосферу, взаимодействуя с ультрафиолетом, создают угрозу для озона. По технологии применяются углеводородные смеси, аэрозоли содержат пропан, изобутан, которые не вредны для озонового слоя и окружающей среды.

Перед применением баллон встряхнуть 3 - 5 сек. вставить насадку-распылитель в соединительную часть наконечника и распылять 1 - 2 сек., включить инструмент на 10 - 15 сек., смазка, выступило следует удалить с поверхности. В случае выхода из инструмента масла с примесями, повторять процесс к выходу чистого масла


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha